سفارش تبلیغ
صبا ویژن

فیلتر ممبران دستگاه اب شیرین کن

?واحدهای اسمز معکوس بسته به نوع آب آشامیدنی که تصفیه می شود ، در انواع مختلف موجود است. واحدهای SW برای تصفیه آب دریا و واحدهای BW برای آب شور مناسب هستند. اما معیار اصلی ما در تعیین نوع مناسب غشا برای خوراک تصفیه شده ، مقدار مواد جامد محلول است. اگر TDS آب خوراک کمتر از 10،000 میلی گرم در لیتر باشد ، بنابراین از واحدهای BW استفاده می کنیم و اگر TDS بالاتر از این رقم باشد ، بهتر است از واحدهای SW برای تصفیه آب دریا استفاده شود.

 

ممبران (ممبرین):
غشاهای اسمز معکوس یک لایه نازک است که اجازه عبور یونهای خاصی را از غشاهای آنها نمی دهد. با توجه به توانایی غشاها در حذف یونها از محلولها ، کاربرد اصلی آن در حذف نمکها از محلولهای آبی است. قبل از سال 1990 ، از استات سلولز در ساخت غشا استفاده می شد ، اما بعداً با ترکیبات پلی آمید جایگزین شد ، زیرا پلی آمیدها توانایی حذف نمک های بالاتر را با مصرف انرژی کمتر دارند. به دلیل توانایی حذف یونهای محلول از محلول بدون تغییر فاز این غشا برای حذف نمک و TDS آب استفاده می شود.

?

 

معمولاً انتظار می رود که غشاهای اسمز معکوس حداقل 2 سال عمر مفید داشته باشند. اما عوامل زیادی در طول عمر آن تأثیر دارند. یکی از مهمترین عوامل کیفیت آب تغذیه است. برای جلوگیری از آسیب به غشاها و افزایش طول عمر آنها ، همیشه قبل از ورود آب خوراک به سیستم اسمز معکوس ، از پیش تصفیه های مختلف استفاده می شود. همچنین ، طراحی صحیح و مقدماتی سیستم تصفیه آب یکی از مهمترین مواردی است که می تواند از دوام غشا اطمینان حاصل کند. البته باید توجه ویژه ای به نگهداری و شستشوی غشاها داشت.

فیلم فیلتر فیلم 8 اینچ BW30-400 دارای گواهینامه تأیید اعتبار

فیلتر غشایی 8 اینچی Filmtec BW30-400 توسط شرکت آمریکایی DOW تولید شده است. غشاهای FILMTEC 8 ”با انواع سیستم های اسمز معکوس (RO) سازگار بوده و از بازده بالاتر و طول عمر بیشتری نسبت به غشاهای دیگر برای گیاهان نمک زدایی برخوردار هستند.

?

Membranes BW30-400 FILMTEC (FILMTEC) مناسب ترین فیلتر تصفیه آب اسمز معکوس صنعتی در صنایع مختلف برای (RO) است و به دلیل هماهنگی با فناوری روز از نظر تولید غشاهای نیمه تراوا از سایر تولید کنندگان برتر است. از این غشاها برای تصفیه آب شور (آب نمک) استفاده می شود. . فیلتر غشایی Filtech BW30-400 توسط DOW تولید می شود که سابقه درخشانی در فیلترهای صنعتی ، اسمز معکوس و نمک زدایی دارد.

?

در سیستم اسمز معکوس (غشا) ، غشا مهمترین و ظریف ترین قسمت دستگاه است. زیرا فشار عملیاتی مورد نیاز با ضخامت غشا و قطر سوراخهای آن ارتباط مستقیم دارد. همچنین ، غشا should باید به دلیل تماس مداوم با مواد شیمیایی اضافه شده به آب ، مقاوم باشد و نباید با مهارکننده ها ، مواد ضد رطوبت و مواد کشنده برهم کنش داشته باشد.

?

?